Voda Světla  -  Nový objev 21.století

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství  Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

                               Voda Světla  -  Nový objev 21.století                   

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství   Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

 

 
www.vodasvetla.cz
Reakce od Vás ...
2009

 

Reakce na MMS

Dobrý den,
 
chci Vám velice poděkovat za vaše webové stránky a úžasné přednášky, které na stránkách zveřejňujete. Četla jsem článek o MMS a o výzkumu jak jste testovali přístroj Zapper. Že přístroj způsobuje šednutí čaker je velice zajímavý poznatek. Nedávno jsem četla úryvek z knihy Diagnostika karmy /posílám v příloze/ a tam je proveden také výzkum, jak přístroj může navenek mít léčebné účinky, ale příčina nemoci zůstává neodstraněná.
 Z mého hlediska je nemoc signálem, že máme nesprávný postoj k životu,  mohou nás ovlivňovat situace, se kterými jsme si v minulosti neuměli poradit a zůstala např. ukřivděnost. Tato událost je již dávno zapomenutá, avšak současnost stále ovlivňuje. Pokud se nám podaří změnit postoj a pochopit souvislost, tak se nemoc vyléčí a duchovně nás to posune v našem vývoji. Moc hezky je napsaná knížka "Cesta" od Brandon Bays. Píše o své nemoci, kterou si sama zvládla vyléčit bez operativního zákroku. Dokázala se dostat ke vzpomínce z dětství, která ji trápila a nedokázala odpustit svým rodičům. Na konci knihy autorka popisuje postup, který se lze naučit. Protože i já jsem měla zdravotní problémy /především s páteří/ vyzkoušela jsem tuto metodu a musím potvrdit, že je úžasná. Nebyl to jeden zážitek, ale několik co zatěžovali má záda. Natolik mě "Cesta" přesvědčila o své účinnosti, že jsem se rozhodla dělat terapie i pro ostatní lidi. http://www.cestavesvetle.cz/terapie-cesta.html

 

 MMS je podle článku rozhodně lákavé. Rychle se zbavit nemocí by si přál snad každý. Věřím, že překyselení organizmu je určitě zatěžující pro funkčnost těla. Otázka je čím to bylo způsobeno. Naši nevhodnou stravou nebo si děláme energetické bloky v těle svým chováním a tělo pak nemůže pracovat tak, jak by mělo? Nebere to lidem možnost pochopit na čem by mohli ve svém myšlení pracovat, co pochopit a dokázat změnit ?
 
Moc Vám fandím a přeji krásné dny plné sluníčka a lásky
 

                                                              L.H.

Ukázka z knihy:

Diagnostika karmy 1

Autor : S. N. Lazarev

Autor popisuje podrobně, jak se stal léčitelem, čím vším prošel ve své praxi lékaře, který se začal zabývat energetickou medicínou. Velká část knihy popisuje konkrétní případy léčení, z nich autor vyvozuje všeobecné souvislosti.
   Také je hodně věnováno diagnostice poruch technických zařízení.

Ukázka z knihy ze stran strana 94-95:
   Nedávno se na mě obrátila jedna známá a poprosila mě, abych otestoval nový přístroj, který jejich výzkumné pracoviště dostalo.
   Nadšeně mi líčila možnosti tohoto přístroje, který ovlivňuje lidské pole a umožňuje léčit pacienty nemedikamentózně. Rozhodl jsem se zjistit, na jakém principu přístroj funguje a podle příjmení jsem si diagnostikoval jednoho pacienta, který už léčbou na tomto zařízení prošel. Byl to afghánský veterán a měl žaludeční vředy.
   Příčinou nemoci byla vysoká reflektovaná agresivita a pocit nenávisti, které si přivezl z války. V jeho poli se zformovaly velmi silné programy zkázy lidí. Karmické struktury se značně znetvořily. Po aplikaci zmíněného přístroje se pole pročistilo, deformace zmizely a také fyzický stav se nápadně zlepšil. Začal jsem tedy zkoumat jemnější bioenergetické vrstvy a zjistil jsem, že energetika endokrinního centra a první čakry je v podstatně horším stavu než byla před léčením. Zkontroloval jsem parametry duchovnosti, láskyplnosti a agrese a vše jsem rázem pochopil: vředy se zacelily, vnější agresivita pronikavě poklesla, zato podvědomá závratně vzrostla.
   Ukázalo se, že žaludeční vředy měly za úkol blokovat šíření programů zkázy do hlubinných pater podvědomí. Parametry duchovnosti a duše značně poklesly, kdežto jeden z nejstabilnějších ukazatelů - naplněnost láskou -, který je patronem zdraví našich dětí i našeho vlastního příštího zdraví, se ocitl dokonce až na kritickém minimu.
   Zkrátka a dobře jsem spatřil obraz, který dnes pozorujeme po celém světě: likvidaci strategických energetických zásob organismu v zájmu dočasného uzdravení fyzického těla. Tento přístroj stejně jako desítky dalších již vytvořených či teprve vyvíjených je mimořádným úspěchem medicíny á odpovídá všem jejím požadavkům i její filosofii: odstranit následky, aniž by se uvažovalo o příčinách. Nemoc zapuzená dovnitř už nebude bořit část těla či orgán, ale imunitu organismu jako celek. Přístroje vyrovnávají nejhrubší vrstvy karmických struktur, zahánějí nemoc takříkajíc pod povrch, ale neodstraňují ji. Moderní medicína tak zvítězí nad jednotlivou nemocí a odsuzuje člověka ke všeobecné pomalé a mučivé degeneraci, vlastně k umírání. Protože choroba je blokací nesprávného chování a myšlení, nejčastěji podvědomého, odstranění těchto blokací pronikavě urychlí proces rozpadu.

 

Pozn. redakce www.Voda Světla: Naprosto souhlasíme, že léčit jen tělo bez duše a ducha je málo. O tom velice hezky píše pan Bedřich Kočí, který zázračně vyléčil mnoho lidí. A tím, že se vnitřně nezměnili a žili úplně stejně jako před nemocí, tak se jim nemoc po čase vrátila. Tak je to ale s jakýmkoliv léčením. Pokud se neodstraní příčina nemoc se vrátí. A těch možných příčin je opravdu velmi mnoho.

Přesto se můžeme dostat do situace, že se duševně a duchovně změníme a tělo ne a ne se vyléčit. Tam je třeba tělu pomoci! U některých to může být Voda Světla, u dalších zapper, bylinky, zeleninové šťávy, vitamíny, ...

Pro názornost uvádíme duševní příčiny: rozčilování-žlučník, pomlouvání-migrény, nepokora-kolena, prožívání smutku že nás někdo nemá rád- plíce a srdce, stress a spěch- žaludek, neodpuštění a neztrávení životních situací- střeva...

Hmotné příčiny: Přetěžování organismu prací, chlad, spaní na geopatogeních zónách, neharmonické bydlení, strava...

Nesouhlasíme také s transplantacemi, jejichž kampaň se právě rozjela a bude trvat do konce roku. Skutečné následky transplantací se moc nezveřejňují a poznamenání na duševní úrovni je opravdu velké. (Nekuřák, který dostal transplantovaný orgán od kuřáka začal kouřit, muž co dostal orgán od ženy začal dělat ženské práce, objevují  se problémy schizofrenie - protože nízké duše zůstávají viset na svém orgánu a ovlivňují současného nositele, mnozí lidé díky prodlouženému životu se vnitřně zkazili...) Jde tu o to, že s přijímaným orgánem nás bude tento ovlivňovat a to tím jak jeho dárce žil a jaký byl. Léčíme se homeopatiky a víme, že fungují a přesto je to jen informace ve velmi zředěném stavu, používáme léčivou sílu kamenů a chtěli bychom si myslet, že orgán, který nosil někdo jiný nebude ovlivňovat?

JM

 

 

Zpět

 

 

     
Zpět

 

© 2007 Voda Světla