Voda Světla  -  Nový objev 21.století

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství  Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

                               Voda Světla  -  Nový objev 21.století                   

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství   Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

 

Zkušenosti lidí s Vodou Světla

 

1) muž 35 let

První použití - silné teplo po celém těle + přísun velké mentální energie na činnost.

        -   čisté sny a vydatný spánek. Nemusím tolik spát.

        -   pocit lehkosti, uvolněnosti a radosti.

           Práce -  hodně energie a chuť dělat jakoukoliv práci. Práce jde pěkně od ruky i když ji člověk dělá napoprvé a jenom tuší, jak se to dělá správně. Pokud se rozčílím v práci, je to mnohem silnější a ostřejší, až se sám divím. Jídlo - pokud si dám hodně sladkého, chce se mi spát

- po slaném se to vrátilo do normálu

- je menší potřeba jídla

Během dne se člověk snadněji udržuje v čistším myšlenkovém světě. Mnohem větší touha po světlých věcech. Mám větší rozhled a jemnější vnímání na věci a lidi kolem sebe. Lépe a snadněji (bez zábran) se mi hovoří o duchovních věcech i s lidmi, kteří nejdou duchovní cestou.

Při kombinaci s homeopatikamy, která já, vnímám spíš pozitivní reakci na organismus. Jejich účinek je jakoby silnější a v celém těle.

Po týdnu užívání cca. 5 kapek denně, chodím sice spát dřív než předtím, ale na druhou stranu mohu vstát kdykoliv v noci a pracovat. Potom mohu klidně jít znovu spát a ráno vstávat třeba v 5 hodin do práce.

 

Po dalších 14 dnech užívání kapiček se cítím mnohem lépe po duševní stránce, dobrá nálada, ale i vyšší mentální čilost. Chodím spát mezi 11 a 12 hodinou noční a vstávám bez problémů v 5 00.

Nemám takovou chuť na sladké. Nemám potřebu tolik jíst a už vůbec se mi nechce přecpávat se jídlem. Pokud to udělám přichází útlum a chce se mi spát.

Mléčné výrobky nemusím mít vůbec (nemám potřebu).

Cítím se spojen se světlými proudy. Dodává to člověku sílu a pevnost.

Jen ta hmota, pokud něco nejde tak, jak si představuji, mně rozčílí.

Spolupracovník v práci byl velmi nervózní před zkouškama na strojníka TG. Po jedné kapičce se rozzářil a pravil: "Mě je tak lehce, až se vznáším, co to je! To je úžasný."

Částečně se sklidnil, uvolnil a zkoušky úspěšně udělal. Nakonec se přiznal, že se mu až překvapivě dobře hovořilo, ač jinak s tím má v životě problém.

Tento člověk je materialista, i když ne vyhraněný. Není to ale zlý člověk

1 koupání: 10 kapek na vanu po 10 minutách příjemné mravenčení na rukou i nohou, které postupně přecházelo do celého těla. Do unaveného těla vstoupila nová síla.

Spát chodím nejpozději o půlnoci. Pokud jdu spát déle, už se mi těžko vstává v 5 hod

Nyní mi stačí 2-3 kapičky denně. Nemám vyšší potřebu. P.L.

 
2) Žena 25let

Na mě Voda Světla působila velice příjemně, jako by se kolem mne vytvořil bílý ochranný plášť. Zesilovalo spojení vzhůru a činila mě silnější v různých situacích.

Zkusila jsem dát nabít kameny do vody s 2-3 kapkami Vody Světla. Tak nabité kameny(polodrahokamy) jsem ještě neměla. Křišťál mi připadal jako žhavý.

Zkušenosti s dětmi nad 5 let.

U dětí mám vypozorované, že když začaly pokašlávat a dostávaly 2xdenně 3 kapky a 1x před spaním, tak druhý den kašel odezněl. I průběh nemoci s horečkou proběhl mnohem rychleji než kdy jindy.

Na afty: Vyzkoušela jsem aplikovat přímo na afty a urychleně se to hojilo

Na ječné zrno: Ráno po probuzení se mi na spodním víčku udělalo ječné zrno. Kápla jsem si 3x denně a 2x přes noc do oka a druhý den již ráno bolest oka odezněla a ječné zrno začalo mizet.

 
3) Muž kolem 25let

Krásné dobré ranko pane Marschner, upřímně Vám děkuji za Vaší vodičku Světla, dnes ráno jsem si napustil vanu a nakapal tam trochu. Po 25 minutách jsem se cítil jako znovuzrozený. Celý den jsem měl vynikající:) Byl jsem na castingu na reklamu, v jedný filmový agentuře a pozvali nás do 3. kola závodu Amazing race, kdy se cestuje po celý Evropě a plní se nejrůznější adrenalinové úkoly při cestě za pokladem.
      Minule jsem ještě půl hodiny ve vaně meditoval a cítil jsem se maximálně nabitej. Jak jsem vylezl z vany zapínal jsem lampičku a žárovka vylítla z hrdla, zůstala tam jen kovová část... Je skvělé že děláte tak krásnou věc, která pomůže lidem. Moc na Vás vzpomínám a obrovsky se těším na setkání. Jste pro mě lidičky jako z pohádky, milounký, upřímný, láskyplný a příjemný. Budu rád když  zase uskutečníte setkání u Vás. Jinak se uvidíme v pátek 24. na výstavě Ezotera:-) Posílám pár fotek z ježdění ze snowboardu.

Přeju hezký sny a spoustu přicházející čisté energie:)

Váš   ....

 
4) Žena kolem 45 let

Od doby, co užívám Vodu Světla se mi dost podstatně "obrací život". Samozřejmě v pozitivním slova smyslu......neberu ji pravidelně, jak píšete v návodu. Samozřejmě podle pocitu, někdy 3x denně několik kapek, někdy vynechám, někdy jen jednou....vyšší síla vždy dá znát, kdy sáhnout po Vodě.

Docela razantně pozoruji, jak si tělo říká o jiné potraviny, které jsem léta nejedla, nebo ba naopak mi určité potraviny (dříve velmi oblíbené) zcela odmítá.....Je to dost zajímavý proces, ale funguje.

Sluníčkový den přeji a těším se na "zázračné" skleničky. I.

 
5) Žena kolem 50 let z Pardubic-špatná funkce štítné žlázy, srdeční arytmie, bulka v prsu, emocionální labilita

Úryvek z dopisu:

... Po přírodní léčbě a působení paní léčitelky jsem se zpočátku cítila dobře. V říjnu jsem si ale zjistila bulku v prsu, která se velmi rychle zvětšovala. Od několika léčitelů jsem měla potvrzeno, že se nejedná o nádor, ale přesto jsem se nedokázala trvale udržet v pozitivním myšlení. Fyzické problémy byly střídavě lepší a horší, ale později jsem byla velmi emocionálně labilní. Tehdy jsem začala brát osobní Kapky Světla (zpočátku jsem vnímala zvýšený příliv energie) + současně jsem pokračovala v léčbě od paní léčitelky. Na její doporučení jsem se obrátila ještě na paní K., po jejím působení se dostavila krátkodobá úleva. Během dalšího měsíce – kdy mi bylo asi nejhůř jak fyzicky tak emocionálně, jsem téměř naráz přestala užívat všechny přírodní léky včetně kapek, protože jsem cítila, že už je všeho moc. 17.12. jsem začala v 3- týdenní kůře užívat osobní kapky +  kapky – Extrakt. Vánoce byly pro mě hodně emoc. náročné a ještě o svátcích jsem prožívala velkou krizi – depresi. Po 1. léčebné kůře (2 kapky za den) jsem na tři týdny vynechala užívání a nic nebrala.

Přibližně od 1. lednového týdne jsem se začala cítit lépe hlavně psychicky. Zvládla jsem i pár dní práce za kolegu, pestala jsem cítit bolest a tlak na hrudníku a u srdce, zmizely arytmie a palpitace. Měla jsem dojem, že útvar v prsu se zmenšuje. Dnes mohu říci, že došlo ke zmenšení asi o 50 %.

Psychicky, emocionálně se cítím dobře, jsem skutečně vděčná za každý den, na fyzické rovině je to trošku horší, neboť mám ještě mnoho k řešení a mnoho možná ani nemá být odstraněno. Vnímám podporu i od paní léčitelky – na kolik procent je můj dnešní stav vylepšen jejím působením, vlivem kapek nebo jinými vlivy, to si netroufám posoudit.

 Každopádně jsem velice ráda, že jsem měla a mám tu možnost si vyzkoušet účinek Vody Světla a jsem Vám za tuto pomoc velmi vděčná a velmi Vám za ni děkuji.

 K užívání Kapek chci ještě dodat toto: pocítila jsem veliký rozdíl v prostém užívání nakapáním do čaje, kdy jsou kapky brány jako „běžný“ lék  nebo posilující přípravek (takto jsem je užívala v první fázi), proti užívání ve sklence vody společně s děkovnou modlitbou a prosbou o léčebné účinky dle Vůle Boží! (od 17.12.). Co je vhodnější nemusím zdůrazňovat a na efektu léčby je to jednoznačně znát. O tom, že se kapkami v člověku otvírá i spousta věcí k řešení (např.nevyřešené a tížící věci z minulosti),o tom jsem si s vámi už telefonicky povídala. Tak si myslím, že ten, kdo kapky užívá, měl by znát všechny účinky, aby ve slabé chvíli nepodlehl depresi, když na něho přijdou zkoušky a problémy, které se tím otvírají k řešení...

 Snad Vám tato slova budou prospěšná, promiňte, že jsem se tak rozepsala. A mám ještě jednu prosbu – prosím Vás o novou lahvičku osobních kapek. Za vše Vám děkuji. ...

 
6) Přišlo SMS zprávou:

Dobrý zimní podvečer, cítím, že vám musím napsat, jak moc mi pomohla Voda Světla PROTIVIR. Po hodině jsem měl nový krk. Děkuji  V.F.

 

7) Zkušenost  z výstaviště: 

V sobotu jsem nemohla vystavovat, neboť jsem ležela nachlazená doma. Když mi můj přítel přinesl večer domů Vodu Světla PROTIVIR. Po napití jsem cítila teplo po celém těle a krk mi úplně hořel. Během 15 minut jsem prožila takovou úlevu a sílu, že dnes jsem tady a mohu vystavovat. Moc vám děkuji. I.B.

 

8) Hodnocení jasnovidky:

Dobrý den, přišla jsem se podívat co to tu vystavujete. Máte tu moc pěkné knihy a Vodu Světla, ukažte? Hm, při výrobě byl takový člověk..., a byli přitom nádherní andělé..... To já si hned vezmu. Toto lidé potřebují. M.

 
9) Zkušenosti citlivého člověka:    Po napití sklenky s vodou + 5 kapek Vody Světla č.12

Po chvíli:

Mravenčí mi ruce- je to možné? Teď mi mravenčí i nohy - je to v pořádku? Teď mravenčím celý. No teda. Je to možné? Řekl bych, že mi to zvedlo náladu a CHCE SE MI SMÁT.         J.N.

 

 

10) Žena 55 let:

Po první kapce jsem prožila hezký den plný radosti a vše šlo snadněji.

Po napití 3 kapek ve sklence vody druhý den: Je mi teplo po celém těle, úplně mi hoří tváře.

Po 10 minutách - je tu nějak chladno u noh. NE počkejte to vychází ze mě. Asi se pročišťuji. Teď tu budete mít ode mě negativní energii. "Nebojte ona zase brzy zmizí."

Po odchodu znova zvonek. Otevřeme. Já se musela vrátit, podívejte co to se mnou udělalo - úplně mě to narovnalo, já jsem vyrostla snad o 10 cm. Teď mi nejde chodit shrbená. To je něco...

A.Š.

 

 

 

11) Paní z Frýdlantu:

To je nádhera, já cítím kolem sebe zlaté světlo a ochranu.

 

 

 

12) Vysokoškolák z lékařské fakulty z Brna:

To vám musím vyprávět, to je síla. Přestala mě bolet hlava po učení. Potřebuji méně spánku. Jedu na 200%. Tolik jsem toho ještě nikdy nezvládl. Jen v neděli to na mě trochu padne, že si musím odpočinout, ale jinak jsem svěží a silně nabitý.

Děkuji. J.V.

 

 

 

13) Muž s roztroušenou sklerózou v počátečním stadiu, který se cítil hodně unavený(z Prahy):

Děkuji Vám, teď mohu zvládat práci znovu s radostí a bez únavy. Ještě jednou děkuji. V.F.

 

 

 

14) Dobrý den,vážení manželé Maschnerovi.Srdečně vás zdravím.Děkuji vám za zaslání Vody Světla,která přišla v pořádku.Již po prvním dni užívání se cítím mnohem lépe a to nejen fyzicky,ale i po psychické stránce.Ještě jednou upřímně děkuji a přeji krásné životní prožívání plné Světla.S pozdravem M. B.

 

 

 

15) Dobrý den. Chci vám moc poděkovat za vodu Světla, která mi velice pomohla na bolesti zubů, které jsem prožívala před a po zákroku u zubního lékaře, jenž mi léčil zubní nerv. Kdo zná tyto bolesti, jistě si může domyslet jak mi bylo a jak se špatně tato bolest snáší. Měla jsem od vás Vodu Světla osobní, o které jste říkal, že je zaměřená na záněty v těle. Touto vodou jsem si potírala dásně a bolavý zub a prožívala, jak hojivá síla přichází do tohoto zubu a bolest se umenšuje na snesitelnou mez. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů a objednávám si další... S.L.

 

 

 

16) Chci se s vámi podělit o pomoc jež mi voda Světla přinesla. Trpěla jsem velikými bolestmi dutin a to po několik měsíců. Byla jsem z toho tak vyčerpaná, že už jsem byla na tom špatně jak fyzicky, tak i psychicky. Když jsem objevila  vodu Světla a objednala si ji (nejprve Protivir), vrátila se mi chuť do života, veselá mysl a duševní síla. Bolesti sice stále ještě mám, ale vše je jakoby mnohem snesitelnější a celkově se cítím lépe a mohu již zase pracovat. S velikým díkem vás z Moravy zdraví J.H.

 

 

 

17) Dobrý den. Dělali jsme pokusy s vaší vodou Světla a zjistili jsme zvláštní věci: Když jsme si kápli do alkoholu- víno, magister ... tak se chuť, která byla předtím hutná změnila na lehkou a připadalo nám, že spíše pijeme limonádu. Když jsme zkusili kápnout do kávy, měla tato mnohem jemnější chuť, jako o třídu lepší. Totéž se stalo s kvalitním vínem- zostřily se tam na rozeznání všechny složky a byl to prostě zážitek. Dále jsme zjistili, že při našem energetickém nabíjení různých předmětů, do kterých se postupem času mísily jiné energie se po potření vodou Světla č. 12 naše nabití zakonzervovalo a očistilo, takže došlo k velice čistému uchování nabité informace. Toto je veliký objev, který jistě nadchne všechny lidi co se energiemi zabývají, neboť to skýtá neuvěřitelné možnosti. Budeme zkoumat dále a dáme vědět. J.

 

 

 

18) Osobné skúsenosti s Vodou Svetla – muž, 38 ročný:

Pri užívaní Vody Svetla (od prvého užitia spred 1 roka) pocit väčšieho nadšenia, radosti zo života, harmónie a „nutkanie" smiať sa viac, ako kedykoľvek predtým. Očividné teplo v celom tele, nárast vitality do dovtedy nevídaných rozmerov. Značná redukcia spánku pri zvýšenom výkone. Deficit spánku pritom nebolo na ďalší deň potrebné dopĺňať. Drobné zdravotné problémy pred začiatkom užívania sa buď zmiernili, alebo vytratili. Pri čítaní hodnotných kníh väčšia jasnosť v chápaní obsahu a „čistejšia myseľ".

Do obdobia začiatku užívania Vody Svetla mali u mňa chrípkové ochorenia nasledujúci priebeh: prvý deň pocit nevoľnosti, slabosti a únavy, na ďalší deň bolesť v hrdle, mäkkosť na žalúdku a pocity na zvracanie, mierne zvýšená teplota. Na tretí deň zimnica, úplná slabosť organizmu, teplota nad 38 stupňov C, na ďalší deň zvracanie, teplota 39 a niekedy aj viac, triaška, v spánku mierne blúznenie. Tento horizont virózy trval približne dva dni, potom postupné zlepšovanie stavu. Zvyčajne bolo nutné ležať v priemere 5 -7 dní (i viac), pričom dostatočný pitný režim a užívanie bench liekov mali len slabý zmierňujúci vplyv. Stavy tohto druhu virózy prichádzali v intervale raz za dva až tri roky. Bezprostredne po prvom užití univerzálnej Vody Svetla sa viróza podobného druhu opäť priblížila. V jej počiatku som si dávku dvoj až strojnásobil a priebeh bol nasledovný: v dopoludňajších hodinách som prežil všetky stavy, ktoré predtým obvykle prebiehali počas prvých dvoch dní. K večeru prudké zhoršenie a nárast teploty. Neskoro v noci teplota takmer na 40 stupňov C. Za častého prísunu tekutín s Vodou Svetla vzápätí prudký ústup teploty, silného potenia a zimnice. Keďže bola sobota a zo začiatku teplota neustupovala, privolaná pohotovostná lekárka konštatovala, že teplota práve kulminovala (klesla na 38 stupňov C) a je na ústupe a po opísaní priebehu virózy dodala, že sa týmto spôsobom moje telo veľmi dobre vyčistilo. Až do okamihu silných driemot nad ránom som jasne vnímal, ako sa organizmus začína postupne regenerovať. Silný spánok trval do neskorých ranných hodín. Na druhý deň organizmus už nejavil známky žiadnej virózy. Naopak, cítil som sa mimoriadne vitálne, akoby s „dobitými baterkami". Uvedomil som si, že vírové ochorenie malo síce intenzívny, ale veľmi rýchly priebeh. Takmer som tomu nemohol uveriť. Odvtedy som virózu tohto typu nemal...

V inom prípade som zažil veľmi pozitívnu skúsenosť s Protivírom Extra v súvislosti s herpesom v počiatočnom štádiu: hneď pri známom pálení a svrbení na perách som aplikoval umytým prstom jednu kvapku Protivíru Extra na miesto, ktoré bolo najviac zapálené. Po pol hodine zápal zjavne ustúpil a pozvoľna ustupoval ešte niekoľko hodín, až sa úplne vytratil. Medzitým som aplikoval toto vonkajšie užitie po jednej kvapke ešte tri krát. Ložisko sa stratilo úplne. Pri liečení herpesu v minulosti aj pri použití špeciálnej mastičky zo Švajčiarska sa ložisko herpesu síce vytratilo, no zvyčajne na druhý deň objavilo na inom mieste a to už nezabrala žiadna mastička. Od aplikácie Protiviru Extra na perách som virózu ešte nemal...

Zaujímavú príhodu mám s aplikovaním Vody Svetla do potravín – v tomto prípade do ovocného kompótu z mirabeliek. Po otvorení mi kompót veľmi chutil a cez to všetko som sa rozhodol, že si ho ešte „vylepším" s Vodou Svetla – tentoraz s Osobnou VS. Zhruba po piatich minútach od „nakvapkania" OVS do kompótu som nechcel veriť „vlastným chuťovým pohárikom". Kompót bol úplne skazený, horký a bolo ho cítiť za plesňami. Sústo som nezjedol, zrejme však cez sliznicu ústnej dutiny sa dostali toxické látky do krvi a v priebehu ďalších piatich minút nastúpili silné kŕče v oblasti žalúdka a čriev. Následná silná hnačka vyčistila črevný systém takým spôsobom, že som si v pamäti nemohol spomenúť na poslednú takúto „silnú" príhodu. Dostatok tekutín ma po tejto príhode nesmierne posilnil...

Ďalšiu príhodu z naozaj veľkého počtu rôznorodých prežití v súvislosti s pravidelným užívaním VS mám nasledovnú: Pred časom som sa cítil duševne dosť vyčerpaný. Optimálna dávka VS akoby stav ešte zintenzívňovala. Vo chvíli, keď bolo vnútorné napätie najintenzívnejšie, urobil som si do veľkého pohára čerstvý bylinkový čaj a do tohto horúceho nápoja som nakvapkal VS Osobnú, Protivírus a univerzálnu v pomere cca 20-20-60%. Dávka však bola niekoľkonásobne vyššia, než je odporúčané množstvo. Bezprostredne po vypití horúcej tekutiny som cítil vnútorné, veľmi silné, spaľujúce teplo, bolo to však veľmi príjemné. Myseľ a celkové vnútorné prežívanie sa značne odľahčilo. Cítil som sa zrazu veľmi pokojný a vyrovnaný. Musím však podotknúť, že užitie nápoja som skombinoval s ďakovnou modlitbou. Dlho do neskorej noci som nemohol zaspať a keďže pracujem na počítači, urobil som prácu na dva dni dopredu. Na druhý deň stav pokračoval a cítim sa stále vynikajúco. Samozrejme, táto procedúra bola jednorázová...

Vodu Svetla si pridávam aj do Francovky, natieranie s ňou má oveľa priaznivejšie účinky. Francovka pôsobí oveľa dlhšie a je „silnejšia". Dokonca je možné použiť niekoľko kvapiek do vody v rozprašovači. Takto rozprsknutá voda v ovzduší bytu pôsobí ako jemný opar zlatavého svetla, ktorý človeku na tvári i v srdci vykúzľuje pravý úsmev a radosť zo života. Obzvlášť sa zlepšuje aj dýchanie, je svieže a cítiť v ňom (v ovzduší) silný, vitalizujúci „náboj".

Veľmi intenzívnu príhodu mám aj s použitím VS (univerzálnej) do kúpeľa. Pred časom sme sa vydali na pomerne náročný výlet pri návšteve Tatier na Zelené pleso. Krátko po začatí pomerne namáhavej túry z Kežmarských žľabov začalo pršať. V opaku k tomu, ako sme si priali, dážď nabral na intenzite. Po viac ako troch hodinách cesty, na ktorej sme pre silný dážď nerobili takmer žiadne prestávky sme boli do nitky premočení a podchladený. Polooblačné počasie pri spiatočnej ceste nezmiernilo únavu a silné telesné prežitie z túry. Po návrate domov som mal dojem, že budem celý nasledujúci deň ležať a oddychovať a možno sa i liečiť. Spomenul som si ale na radu známeho, ktorý tiež VS užíva, že mu pomohla pri vyčerpanosti do kúpeľa. Do vane som si pustil horúcu vodu a pridal 15 kvapiek Univerzálnej VS. Po pol hodine oddychu v príjemne teplej vode som sa cítil ako znovuzrodený. Je ťažké priblížiť ten stav písomne, kým to človek sám neprežije. Na druhý deň som ani nevedel, čo sme pred niekoľkými hodinami prežívali v Tatrách...

Vodu Svetla používam aj pri zalievaní izbových kvetín a rastlín. Odkedy používam zálievku (4 kvapky Univerzálnej VS č. 12 do 1,5 L vody) na kvety, kúpil som viac ako desať črepníkových rastlín (z výpredaja). To preto, že rastlinky priam zázračne rastú po takejto zálievke. Je úžasné sledovať tú symbiózu osobného užívania s dennodenným prerodom všetkých zalievaných rastlín. Na papradi vyschli všetky staré listy a z koreňa vyrašili nové, také zdravé výhonky, aké som ešte nevidel. Dokonca mám v súčasnosti od známych niekoľko rastliniek na „šľachtení". Po skúsenosti s papraďou som tieto rastlinky od koreňa vystrihal (to sa nedá samozrejme urobiť s každou rastlinkou, konkrétne sa jednalo o miniruže) a v súčasnosti sa nestačím čudovať hustote výhonkov a najmä farbe lístkov, ktoré už na pohľad žiaria. Podobne sa mi vďaka VS podarilo zachrániť aj slabé výhonky „paliem z Vatikánu" od známeho. S rastlinkami sa dokonca rozprávam a ďakujem im za takto prežívanú nádheru...

Nedávne stretnutie so známym, ktorý začal užívať Univerzálnu VS asi pred mesiacom, bolo tiež veľmi povzbudivé. Na stretnutí mu nápadne žiarili oči, cítil sa vyrovnaný a veselý. Vravel, že ešte nikdy sa tak necítil, odkedy užíva VS. Vraj sa cíti báječne a za ten mesiac sa u neho udialo množstvo zmien. Taká pre neho najvýraznejšia bola v zamestnaní. Plánoval zmeniť zamestnanie, mal vytipované miesto, kde by mu to najviac vyhovovalo, no bola to vraj komplikovaná situácia. Povedal, že ako zázrakom sa zrazu miesto uvoľnilo presne tam, kde chcel pracovať a dokonca mu nerobili ani problémy v teraz už predošlej práci, čo očakával. Pýtal sa, či toto naozaj môže byť podporené a spôsobené užívaním VS. Dostal odo mňa jednoznačnú odpoveď (ako bude zrejmé aj z posledného opisu) že áno. Čudoval sa tomu, ale zároveň tomu veril a žiaril radosťou, pretože mu práve prišla objednaná Osobná VS a dlhší rozhovor uzavrel tým, že : „Už sa teším, čo sa bude diať po užití OVS"...

Pred nedávnom som mal možnosť stretnúť sa s veľmi známym liečiteľom z južného Slovenska a keďže je to človek veľmi citlivý a vnímavý, po kvapnutí jednej kvapky na dlaň ruky povedal asi toto: Je to veľmi zaujímavá voda, nabitá neobvyklým spôsobom. Jej užívanie okamžite spriechodňuje všetky meridiálne dráhy v tele, ba čo viac, nielen že silno vitalizuje telesný organizmus, ale pôsobí pozitívne aj na duševé telá a dokonca (zostal v údive), pôsobí aj na duchovnú oblasť bytia a veľmi silno ovplyvňuje tok karmy. Povedal, že užívanie môže posobiť asi tak, že človek, ktorý by inak potreboval na rozuzlenie osudových nitiek napr. pol roka, užitím sa dianie v mnohých prípadoch urýchli až na okamžité prežívanie. Človek je vradený akoby do vyšších obrátok, vravel, že sa s ničím podobným zatiaľ nestretol a hneď sa pýtal, kto VS vyrába. Tak sme sa dali do dlhého a užitočného rozhovoru...   L.D.

 

 

 

 

19)Dobrý deň, po dobrej skúsenosti, najmä dobrý spánok so živými snami, zlepšenie vybavovania si krížovkárskych slov a prílev sily.

Môj otec pocítil po piatich kvapkách zlepšenie na šľapajach nôh.   J.G.

 

 

 

20) Musim povedat, že Voda Svetla ucinkuje naozaj ako sa o nej piše v popise učinkov. Je to fascinujuce a preto prosim ještě o zaslanie. I.M.

 

 

 

21)

 Všetci máme svoju vodu osobnú od Vás - ja na tráviace problémy, mama na ženské problémy a brat na oči. Ale stále mávam časté bolesti pankreasu a žlčníka a časté hnačky. Mama vraví že čo berie tú osobnú vodu na ženské problémy, že už nemá napr. zácpy ako mala predtým že ju to čistí.  Tá voda na zápali je na čo dobrá? lebo mama má časté zápaly priedušiek-dávam jej teraz protivír a protivír extra a tiež berie osobnú vodu a niekedy aj extrakt. je možné v rovnakom čase užívať aj protivír extra a protivír-prípadne to kombinovať? Extrakt berieme vždy osobitne spolu s osobnou vodou.

Už sa mi minula osobná vodička chcel by som vás poprosiť aby ste mi urobili ešte jednu nejakú extra silnú ktorá by mi posilnila pankreas aby som už nemusel brať enzýmy po jedle a a aj na žlčník ale predpokladám  že to všetko zapríčiňuje pankereas alebo možno aj žlčník jedno alebo druhé..... Ale cítim už zmenu trochu k lepšiemu ale stále mám črevné problémy ale je to lepšie trochu. Môžem zatiaľ používať 13 vodu, lebo tú doma ešte máme...pokiaľ nebude osobná..... Minule som čítal prednášku s pôvodného Posolstva Grálu Proste a bude Vám dané - kde sa píše na konci že ďakovať máme Bohu ale ak máme prosby máme sa obracať na Imanuela alebo Ježiša - keď som takto poprosil o silu v modlitbe zároveň som si prikladal na boľavé miesta ruky na pankreas a inde aj na hrdlo a uši - keďže veľmi dávno som bol na kurze reiki - tak veľmi veľká sila do mňa po zobratí kvapiek prišla. Tá posledná veta v tejto prednáške znamená nesmierne veľa. Ešte aj teraz cítim silu ale pankreas ma stále pobolieva....asi bez tých enzýmov to tak skoro nepôjde...zrejme môj pankreas nestačí vyrábať dostatok enzýmov chcelo by to asi diétu a na tie ja nie som.....

Ja som vám už písal že by som chcel osobnú vodičku špeciálne silnú na môj pankreas a prípadne žlčník a tiež by som ešte chcel poprosiť jednu vodičku brat  už používa tú vodu na oči pomáha mu to-osviežuje mu to oči. Ale od kedy ho poštípal sršeň alebo včela tak chodil na inekcie s jedom čo mu malo posilniť imunitu - ale začali sa mu po celom tele tvoriť biele škvrny takže by som aj pre neho takú vodičku chcel. Čiže 2 osobné vodičky ak sa dá.........

T.F.

 

 

22) Žena po těžké operaci
Přátelé,Vaše Voda funguje skvěle (děkuji jí, miluju ji), nicméně bych chtěla použít vodu osobní. Co k tomu potřebujete? Jestli datum narození, tak je to ......
Přikládám fotografii 10 dní po operaci. Doktorům jsem asi lezla dost na nervy. Oni mně taky, protože mě trávili kortikoidy a jinými věcmi, která mi teď lezou všemi klouby z těla ven. Šlo by na to tuto vodu nějak použít? Děkuji L.
 

 

 

23)

Děkuji  Vám za zaslání Osobní Vody Světla, zvláště pak za dárek, děkuji! Nechám si od Vás rád poradit a objednávám tímto vaši knihu Zákony pro život na Zemi á 170,Kč. Přeji Vaší společnosti VŠE DOBRÉ,děláte záslužnou práci!!
S pozdravem N.

 

 

 

24)Děkuji Vám za knihu (Zákony pro život na zemi), kterou jsem v pořádku dostal, i za dopis a pozvánku na zahradní slavnost ve Dvoře Listen! Děkuji. Užívám Vaši VODU SVÉTLA a jsem spokojen. Mám takový povznášející pocit po konzumaci vody, spojený se zvláštním tlakem na hrudi. Mám dojem, že užívání VODY  SVĚTLA  mi pomůže vyřešit i mé zdravotní potíže.

Určitě si o Vaši VODU SVĚTLA ještě napíšu!

Přeji Vám hezké léto,VŚE DOBRÉ Vám přeje  N.

 

 

 

25) Chtěl bych se s vámi podělit o mé zkušenosti s Vodou Světla. Když jsem si ji o d vás odnášel, dal jsem si ji do kapsy u košile, cestou jsem si říkal, proč je mi tak hezky až blaženě. Teprve doma jsem si uvědomil, že to může být Vodou Světla. Tak jsem lahvičku z košile vyndal a skutečně pocity se změnily. Potom jsem si ji zase vložil do kapsy u košile a ten zvláštní lehký pocit se opět vrátil.

Dále jsem zkoušel touto vodou Světla si vylepšit svou vodu, která mi protéká přes filtr z osmózy. Voda dostala jinou chuť a to pouhým přiložením lahvičky k filtru s osmózou. Dále jsem zjistil, že přiložením lahvičky k filtru se mění vodivost vody a to dokonce o 40 siemens jednotek. Budu dále bádat, zatím nashledanou. P.N.

 

 

 

26) Mnohokráte děkuji za balíček i dárečky, vodu již užívám a je mi opravdu blaze, přesto že prožívám velmi těžké období života. Děkuji moc a přeji krásné dny. R.M.

 

 

 

27)Krásné poledne přeju Vám pane Marschner:
        dnes jsem poslouchal Vaší přednášku ze Slovenska o důležitosti práce pro Světlo, o vesmíru i kouzelné vodičce Světla. Dotkla se mých nejhlubších částí dušičky, opět vzrostla další motivace práce pro Božské poslání (jako vždy po setkání s Vámi). Působila na mě opravdu duchaplným dojmem a každého človíčka, který jí slyšel musela dost osvítit a probudit pro vše krásné co může prožít. Vím, že tyto má upřímná slova přijmete s pokorou a věřím, že snad i další motivací pro Vaše obdivuhodné úsilí, které do všeho dávate.
       
      Jinak bych Vám rád poděkoval, za osobní vodičku světla, kterou jste mi připravil. Má v sobě obrovskou sílu. Lidičky, kterým jsem ji dával do ruky, ihned citíly proudy energií do jejich bytí a nechtěli mi ji moc vrátit hi hi. Dal jsem si s ní povzbuzující koupel. Vlezl jsem do vany a vychutnával si ten příliv energie do těla. Zavřel jsem oči a viděl jak voda září nádhernými zlatavými barvami, které se mísí s Božskými barvičkami. Viděl jsem to tak jasně až u osobní vodičky. Tělo zářilo stále více. Pozval jsem andílky, aby si také přišli nasát této úžasné energie. Byli jsme tam spolu v krásné harmonii, hladili mě a užívali jsme si této koupele. Když jsem vylezl, citelně mnou projížděla energie po celém těle. Byl jsem připraven dokázat cokoli.
       Má slečna si ji jednou také nakapala do vany a když přišla ráno do práce, 2 kolegové se jí ptaly. Co se s tebou dnes stalo, nějak záříš? Až potom si uvědomila proč se cítí tak krásně.
       S úctou a láskou k Vám
                                                         Petr

 

 

 

28)Srdečně zdravím, z hradu Kost Míla (manžel) přivezl Vodu Světla- PROTIVIR, je fakt, že mě druhý den přestalo bolet v krku. Určitě se ozvem na spolupráci. I. B. Poděbrady
 

 

 

 

29)Dobrý den, pane Marschner, mnohokrát Vám děkuji za Vaše krásné působení a za zprostředkování Síly Světla. Osobní voda, kterou jsem od Vás dostala, je vzácným lékem, po delším užívání mohu potvrdit působení ve všech třech rovinách svého bytí:

Fyzicky se cítím velmi dobře, nebývám tak unavená, uzel na štítné žláze se zmenšuje a začaly mi lépe růst vlasy. (Pro úplnost: léčím se u i paní léčitelky S. a masti a potravinové doplňky od ní mi také velmi pomáhají)

Pociťuji větší vyrovnanost, rozhodnost, jistotu, lépe se mi mluví s lidmi,nebojím se tolik a mnohem častěji prožívám radost. Cítím se duchovně povznášena, Slavnost jsem směla prožít tak krásně, jako dosud nikdy...

Stránky Vody Světla jsou velmi pěkné, potěšila mne možnost poslechnout sipřednášku. Když jste nám před časem posílal ten veselý mail, vyhledávač mi stránky odmítal najít, nešly ani otevřít kliknutím přímo na odkaz v textu...dnes jsem je našla bez problémů - to je dobře, ať si je může přečíst co nejvíc lidí a nalézt zde pomoc a posilu.

Přeji Vám a Vaší paní krásné prozářené dny, ať se Vám vše daří.    H.

 

 

 

30) Vážení, mám od Vás asi týden vodu světla č.12 , beru 2x2 kapky denně a jsem velice spokojená, protože pociťuji zvýšený přísun životní energie a udělám více práce než dříve. Objednávám OSOBNÍ VODU SVĚTLA  pro svoji dceru / je to s ní domluvené/ na její adresu...

Děkuji za vyřízení
                                    Milada J.

 

 

 

31) Vážený pane Marschnere, děkuji Vám i Vaší paní za přípravu a zaslání osobní Vody Světla pro moji dceru i pro mě. S vděčností jsem jí včera nakapala do pohárů.
    Kéž Vás provází Boží Požehnání.
                                                                                                                                                  L. K.

 

 

 

32)Dobry den p. JAN
Srdecna vdaka za odpoved na moje dotazy. Obratim sa na kontak, ktory Ste uviedli.

Ps. Mate nadherny slovny prejav (viz.mp3 - o krase).  Toto kratke pojednanie ma dojalo k slzam a naplnilo mocnou tuzbou po svetlych vysinach. Dakujem!
          S pozdravom J.K. 
 

 

 

33)Dobrý deň,
 už po prvom použití Vody Svetla som zacítil teplo v rukách a chodidlách. Rovnako sa mi zlepšila nálada a zjasnila mysel. Cítil som uvolnenie v oblasi 4 a 7 čakry. Skúsil som dať 2 kvapky do čaju. Teraz  je akýsi jemnejší a mäkší. Neuveriteľné čo dokážu len 2 kvapky VS.
Ďakujem
 

 

 

34)  Byla používaná Voda Světla převážně číslo 13

 

Posielam vám, ako som sľúbil  aj foto vplyvu Vody Svetla na oživenie spráchniveného nechtu na nohe a zmenu farby na nechte palca  nohy... s pozdravom ing. P. G.
 

 


 

 

 

35) Zdravím vás s přáním všeho krásného, zdravého a pravdivého. Chtěla bych vám  přiblížit mé zkušenosti s Vodou Světla-osobní, kterou pravidelně užívám již několik měsíců. I když již před užíváním jsem věřila, že tenhle dar je mimořádný, tak až nyní mohu prožívat radikální proměny ve svém životě, kterých jsem se dříve obávala a nemohla se hnout z místa. Jako by se mnou byli andělé, kteří mi oblažují životem rozbolavělou dušičku. Cítím jak mě neustále něco povzbuzuje a mne to nutí k obrovským díkům Stvořiteli za vše. Vše se zrychluje a já sklízím plody. Všechno se mění a mě se naplňují mé sny. Mám veliké přání, aby se všichni lidé dokázali otevřít a vyzkoušeli tu obrovskou pomoc, která je ve Vodě Světla. I když je tu fakt, že potom člověk zjišťuje, že pořád není dost dobrý....Jěště jednou díky vám všem, kteří vodu vyrábíte a šíříte dál.

 

 

 

36) Dobry den

Vodu Svetla uživam s pozitivnymi ucinkami, sice dnes mam mierne zvysenu teplotu, no vazne som vyrovnanejsi a ako keby viac stresu odolny/ najma v praci/. Trpezlivost u mna narastla do velkych rozmerov.

s pozdravom Z. L.

 

 

37)Dobrý den, zdravím Vás.
S třináctkou máme dobré zkušenosti, působí na křečové žíly, nervy a vyčerpanost i na náladu, zkrátka na celého člověka, jen mi buší srdíčko a to se nelepší.
Děkuji předem a přeji vše dobré.........J.K.

 

 

 

38)Dobrý den Pan Marchner,chcem velmi pekně poďakovat za vodu Svetla, moja mama ju začala brat a už sa po něj lepšie citi, aj sa jej lepšie spi a je kludnějšia a vyrovnaněšia..v mojom mene sa chcela velmi pekně poďakovat. Ja som ju este nezacala brat, lebo tohoto času som eště v anglicku ,ale isto vam dam vediet..velmi rada pocuvam vaše prednášky dodávaju mi vela energie a sily..už dlhe roky som hlbala a zaoberala som sa duchovnymi vecmi, čítala som knihu od Abdrushina a ostatné, ale v mojom živote som len malo stretla ludi, ktory by sa o tieto veci zaujmali... L.M.

 

 

 

39)Dobry den! Mal som uz u vas raz objednanu vodu svetla, neviem naozaj ci mi pomohla ale citim sa stale dobre sviezo a napriek tomu ze mam o chvilku patdesiatku hovoria ze vyzeram tak na tridsat:-) neviem ci to ma na svedomi prave voda svetla - mozno.   V.P.

 

 

 

40)Vážený pán Marschner, ďakujem Vám za Vodu Svetla. Mám ju od polovice apríla a beriem ju vnútorne. Síce navonok nič nevidieť ani necítim, ale verím, že účinok príde.
Kvôli čomu Vám však píšem, je účinok Vody Svetla ako neuveriteľný liek. To, čo Vám opíšem, sa naozaj stalo. Až tomu sama nemôžem uveriť, ale je to pravda.
Mala som na koži melanóm, verdikt lekára – operatívne odstránenie, teda ho mali odobrať a poslať na histológiu, či to je, alebo nie je zhubné. Mala som z toho veľmi zlý vnútorný pocit. Vtom mi napadlo, veď mám Vodu Svetla, prečo by som neskúsila nakvapkať pár kvapiek na postihnuté miesto. Neuveríte, ale ešte v ten večer sa ten kožný útvar začal mierne meniť – ešte pred aplikáciou Vody Svetla narástol asi na veľkosť hrachovej bobule a na dvoch miestach mal čierne škvrny (takže vyzeral podobne ako chrobák s očami), ktoré v ňom boli akoby vrastené, celý nález ma stále častejšie bolel a svrbel. Jeden večer som si naň kvapla pár kvapiek Vody Svetla, keď už som bola na tom naozaj psychicky dosť zle. Predstavte si, že do rána zmenil ten kožný nález farbu, z mŕtvolne bielej na ružovú, dokonca som mohla vnútri vidieť mini-cievky, ktoré tam predtým neboli. Tie čierne bodky – jedna začala mierne krvácať a do večera odpadla, druhá ešte držala na mieste. Na ďalší deň som si na nález kvapla Vodu Svetla ešte raz, tentoraz zružovel ešte viac a tá druhá čierna bodka sa uvoľnila spod kože a vypadla. Predtým by to nebolo možné, ako bola vrastená. Keď som si ju chytila do ruky, že čo to je, bolo to ako maličký kamienok. Absolútne čierne a tvrdé ako uhlie, takže zaschnutá krv to nebola. Nešlo to ani rozbiť alebo rozpučiť na menšie kúsky. Ale vyšlo to z kože von. Potom som si dala tretíkrát Vodu Svetla a po tretej aplikácii sa ten kožný nález začal zmenšovať. Chvalabohu, pokračujem v aplikácii VS a nález sa zmenšuje, ružovie, takže teraz už vyzerá ako bežná kožná bradavica a budem v aplikácii Vody Svetla pokračovať, pretože verím, že sa to zlepší natoľko, že žiaden operatívny zákrok nebude nutný.
Prečo Vám to píšem? Pretože je to zázrak. Neverila by som, keby sa mi to nestalo osobne. Za 3 dni mi Vaša Voda pomohla tak, ako mi doteraz všetky mastičky a iné vodičky nepomohli za celý čas. V piatok by som mala ísť na ten zákrok, ale chcem sa Vás opýtať – môžem povedať lekárom, čo mi pomohlo? Alebo radšej nie, aby Vám to nejako neuškodilo?
Viem, že je to neuveriteľné, asi najideálnejšie bude, ak na ten zákrok jednoducho nepôjdem. Neviem, ako by som to vysvetlila. Asi by ma mali za blázna, pretože mi to neveria ani najbližší. Každopádne ja vnútorne cítim, že nič rezať nebude treba. Vďaka Vašej vode. Len ako to povedať? Uvedomujem si, že aj taká vec ako Vaša voda môže byť rýchlo niekomu tŕňom v oku (pharma-lobby), keby sa to rozkríklo, a problémy Vám vyrábať nechcem – naopak, som Vám nesmierne vďačná za tento zázrak. Vy sám asi najlepšie viete, kedy bude najlepší čas na veľký nástup Vody Svetla do povedomia verejnosti, zatiaľ je zrejme dobre, že sa to dostane len obmedzene von, aspoň sa nemusíte verejne brániť pred paľbou kritiky (a nedajbože útokov) tých „všemúdrych“ doktorov a za nimi stojacich lobistov. Človeka napadne pri takýchto úvahách všeličo a Vy sám najlepšie viete, aký majú tie rôzne spoločnosti záujem na biznise a aký na skutočnom zdraví ľudí.
Tak Vám budem držať palce a hlavne želám veľa Sily a Božej ochrany, pre každý prípad.

S veľkou vďakou,
M.
 

 

 

 

41)Dakujem za Vodicku svetla .... Voda Světla (25ml) - Dar síly ( přejmenovaný Protivir Extra).Ja som ju uzival tiez a musim povedat, ze naozaj ma zazracnu silu....Ked na mna nieco liezlo, tak s pomocou tychto kvapiek choroba rychlo prebehla....vlastne sa neprejavila v plnej miere....Moj organizmus si s nou poradil...bez uzivania antibiotik....Ked na mna nieco liezlo....bolest hrdla, tak som si kvapkal tieto kvapky a preslo mi to hned...ani som neuzival ziadne ine podporne prostiedky ako predtym....a tiez mi to potom nepreslo na nos a na priedusky...co normalne sa stava, ked ma zacne boliet hrdlo....potom mi to prejde na nos a potom na priedusky....ale nic take sa nestalo.....Co som bol sam velmi prekvapeny...Keby viac ludi o tom vedelo....mohlo by sa takto liecit a nemuseli by si otravovat telo hned antibiotikami.....Dakujem za taky dar, a ze sa mi vobec dostal do ruky....Ja hovorim o tom znamym a tiez moja kolegyna si uz objednala vodu svetla...

 Ked mam tu vodicku, tak sa citim tak istejsi, ze ked nieco pride, tak nemam strach-ze ochoriem a ak aj ochoriem, tak prebieha to zrychlene.....jeden den som nesiel do prace, lebo som sa necitil dobre..hrdlo ma bolelo a bol som slaby....asi som mal chripku...( vela ludi v tom case marodovalo-bolo chripkove obdobie)
Tak som ostal radsej doma a uzival som kvapky Protivir extra 3 x 10 kvapiek , pil som vela tekutin a relaxoval som doma v posteli...Tu v Anglicku moze clovek ostat doma aj 3 dni a nepotrebuje papier od doktora, staci ak clovek zavola do prace, ze je nemozny....( vela ludi to aj zneuziva) , tak som aj ja zavolal a ostal doma....Lenze mne potom uz vecer bolo celkom dobre.....Tak som na druhy den uz siel do prace....A nebol to az taky dobry napad...lebo, to vyznelo, ze som simuloval....Ako sa moze clovek uzdravit za 1 den , ked ho boli hrdlo, je slaby, nachladeny.....No mne to nejako preslo...nebol som 100% fit , ale pracovat som mohol....Citil som sa dost previnilo ostat este dalsi den doma, pretoze som sa uz citil ovela lepsie....Takze takuto mam skusenost s kvapkami Dar sily . Myslim si, ze kazda domacnost by mohla mat v domacej lekarnicke taketo kvapky....v pripade nudze....a skusat to takymto sposobom a nie hned bezat k lekarovi a otravovat telo antibiotikami....ja som sa ich uz nabral v detstve az az......riadne som si zatazil pecen....a oslabil takto svoj imunitny system....To uz nemusim, ked to ide aj takymto setrnym sposobom pre organizmus.
Este raz dakujem.
M.S.
 

 

 

42)

 

 

 

Předem děkuji za Vámi zaslané zkušenosti, neboť mohou pomoci všem.

Přeji Vám vše krásné.

Jan Marschner

 

Zpět

 

     
Zpět

 

© 2007 Voda Světla