Voda Světla  -  Nový objev 21.století

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství  Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

                               Voda Světla  -  Nový objev 21.století                   

         Hl.menu   Voda Světla  Audio-přednášky  Zkušenosti   Léčitelství   Přírodní bytosti  Tapety   Knihy   Mozek   Luna

Hodnocení léčitelem

 

VODA SVĚTLA

doslovný záznam přijaté informace o Vodě Světla

 

Po aplikaci této vody dochází k harmonizaci všech jemnohmotných těl aury a zasahuje to úroveň tělesnou, duševní a duchovní.

V rovině tělesné je nejsilnější působení na buněčnou membránu a dostává se do DNK, takže je tu možnost ovlivnění dispozičních nemocí i starých karmických věcí, to znanená že na všechny tělesné nemoci to působí tak, že voda rozzáří okamžitě nemocné bolavé místo silou světla a orgán začíná pracovat na úplně jiné energetické úrovni, než do té doby, když byl oslabeným nebo nemocným. K uzdravení bude u každého docházet v jiném čase, protože bude záležet hodně na pochopení své nemoci  a bude potřeba vysvětlení a pochopení duchovní příčiny nemoci . Je tam cítit hodně působení při roztroušené mozkomíšní skleróze, velké působení v oblasti ophthalmologie, kdo se touto vodou otře může dojít k posunu i co se týče dioptrií, ale nebude to za jedno jediné použití vody, které bude nutné  k úpravě  a ke korekci oční vady. Další užití k výplachům nosu a očí a všech zevně přístupných dutin .          U případu - otitis media díky mírnění zánětu se předejde nutnosti občas provádět paracentézu ucha – píchnutí ušního bubínku – diky vodě dojde k velké úlevě. Bude důležitá včasná aplikace zevně a souběžně i užívání vnitřní. Pro zevní výplachy ředit vodu Světla dle citu.

Duševní struktury aury to ovlivňuje v tom smyslu, že obavy,strachy,úzkosti a všude tam, kde člověk není pevný ve své víře, kde kolísá s emocionální složkou- kde je snadná vznětlivost impulsivita, v době velkých smutků , kdy člověk potřebuje prozářit všechny jemnohmotná těla – tam určitě tato voda udělá své požehnání.

Co se týče duchovní úrovně tak tam jsou vnímány veliké pomoci, protože to zasahuje i stará karmická  zranění, která to pomáhá vytahovat na povrch, čili urychluje to poznání člověka tj.v čem pochybil v minulosti a v podstatě mu to přináší souběžně poznání toho, kde je jeho chyba, co mu přineslo tu nemoc, ten problém, nebo karmické zatížení v rodině.

Pokud někdo užívá tuto vodu ať už zevně nebo vnitřně, tak souběžně léčí všechny členy rodiny a své okolí se kterými se stýká (prodavačka své zákazníky apod.) všude tam dochází k ovlivnění, protože kdekoliv se setkají dva lidé zákonitě dochází k energetickému ovlivnění, takže bližší kontakt než na 5metrů tak vždy dojde k ovlivnění aury druhého člověka v jeho prospěch, čili tento člověk bude nevědomky léčen, může pak pociťovat nejrůznější úlevu, ale může to jít i přes očistné děje, které mu mohou přinést celou škálu prožívání ať už to jsou průjmy, horečky krátkodobé, prostě kdykoliv se mobilizuje imunitní systém a nebo dochází k očišťovacím dějům, tak vždycky to může přinést i nepříjemné reakce, které ale nejsou negativní , jsou vždycky známkou toho, že se tělo probudilo a začalo s očistnými ději.

Ještě v té oblasti duševně-duchovní struktury aury důležitým poznatkem je, že při schizofreniích, čili při přivtělených bytostech dochází k tomu, že je ovlivňována aura nejen člověka, který užívá vodu Světla, ale automaticky se prozařují  jemnohmotné obaly duše přivtělené . Tímto prozářením dochází automaticky k pochopení, že toto není správné, že se vlastně přiživuje na cizí energii, něž aby se tato duše dokázala napojit směrem nahoru, takže když do tohoto děje vstoupí někdo, kdo za tuto duši poprosí o její odvedení, tak je to všechno usnadněné a urychlené, je možné dosáhnout stavu, aby se tam už ta duše nemusela déle zdržovat, takže je možné ještě za tohoto života schizifrenii vyléčit.

V případě, že někdo někoho uřkne, když někdo posílá negativní energii na toho dotyčného člověka nebo kletbu, prokletí tak vždycky je to výron negativní temné energie vůči někomu a v tom momentě, když ten člověk ještě není dostatečně světlý sám o sobě tak mu to tam udělá jakousi ochranu , že se tam neúplně všechno dostane – možná síla Woodů by se tam dostala, protože ta také překonává hodně barier, ale klasické uřknutí by to dokázalo zpevnit auru a vytvoří v ní štít světla ve člověku, který ještě není dostatečně zpevněný.

 24. září 2005

 

FYZICKÁ ÚROVEŇ:

Neuvěřitelné, tato voda působí na všech 7 čaker. Má schopnost pomáhat čistit i karmické struktury aury, vytahuje na povrch stará karmická zranění k vyřešení.

Zaceluje a ozdravuje auru, vnáší zlaté světlo do aury, které chrání před negativními strukturami.

Tato voda je o sobě tak silná a světlá, že nepřijímá energie jiných lidí, prostorů, a nelze ji zneutralizovat! Má stálé NEMĚNNÉ vyzařování.

Další zvláštní věc, tato voda v sobě nese jednotu v protichůdném – živá a mrtvá voda dohromady.

Podporuje celkovou imunitu.

Léčí člověka nejdříve na jemné úrovni a postupně zasahuje až do fyzického.

Používat je možné i do klyzmatu (střevního výplachu) - léčí vnitřní záněty, divertikly, hemeroidy, krvácení, průjmy, zácpy – neboť to upravuje peristaltiku.

Do inhalací, ale i rozprašovačů.

Při vypadávání vlasů.

Na lupy.

Na léčivé koupele (hlavně při celkovém oslabení – snížené imunitě, po chemoterapii a ozařování).

Při cukrovce sekundární- výrazné zlepšení.

Proleženiny- ústavy péče o staré lidi- namazat místo kafrové masti.

Obklady  (lupénka, ekzémy, bércové vředy).

Omývání bolavých míst, vlasů.

Snížené alergické reakce na mléko(při přidání do mléka).

Nezneužívat jedením nevhodných potravin - "a potom mě Voda Světla zachrání". Vše je jen dar!

Rozprašovač do vzduchu.

Výborné pro zalévání rostlin a zeleniny. Zlepšuje chuť takto zalévané zeleniny. Eliminuje dopad kyselého deště. Snižuje pesticidy (výskyt mšic)

 

 

DUŠEVNÍ ÚROVEŇ:

Při obavách, strachu, úzkosti.

Při snadné vznětlivosti a agresivitě.

V obdobích smutku (úmrtí ..).

 

 

DUCHOVNÍ ÚROVEŇ:

Urychluje poznání sama sebe, svých chyb a kde pochybil.

Kdo toto užívá, léčí i všechny, se kterými je v kontaktu (méně než 5 metrů).

Pomáhá uvolnění přivtělené duše při schizofrenii.

Snižuje prokletí, uřknutí, negativní myšlenky. Tato voda vytvoří v člověku Štít Světla.

Usnadňuje odchod umírajícím - neředěné pomazat na čelo, rty (poslední pomazání) - odchází smířen a otevřen vzhůru - důležité pro další vtělení. 

 

 

zpět

 

     
Zpět

 

© 2007 Voda Světla